• EğiTekDer

Aklımız Fikrimiz Bilim Webinar Videosu

Updated: Jul 16, 2020
Dünyamız Pandemi ile ortaya çıkan ve “Bilim Devrimi” olarak adlandırılan çarpıcı bir değişim içerisinde. Eğitim sistemimizde temel bilimlerin mevcut durumları ve geleceğiniz konuşmak üzere iki çevrimiçi panel gerçekleştirdik.

Dernek üyelerimizden Banu Aykın Köylüer’in moderatörlüğünde 12 Haziran Cuma gerçekleşen “Aklımız Fikrimiz Bilim” panelinde Dokuz Eylül Üniversitesi’nden Dr. Burak KARABEY, Boğaziçi Üniversitesi’nden Prof. Dr. Burçin ÜNLÜ ve Dr. Sevgi SALMAN ÜNVER’i konuk ettik.

13 Haziran Cumartesi akşamı yine dernek üyelerimizden Mustafa Tülü’nün moderatörlüğünde “Geleceğin Mesleği: Biyogirişimcilik” panelinde İstanbul Üniversitesi Eğitim Bilimleri Bölümü’nden Doç. Dr. Gamze SART, Gebze Teknik Üniversitesi Biyoteknoloji Enstitüsü’nden Prof. Dr. Işıl KURNAZ ve Nanomik Biyoteknoloji, Kurucu Ortağı, Buse BERBER ÖRÇEN panelist olarak katıldılar. Her iki panelimizde kendi alanlarında yaptıkları çalışmalar ile önderlik ve eğitimciler için rol modellik görevlerini üstlenmiş bu değerli bilim insanlarına değerli paylaşımları için tekrar teşekkür ederiz. Bu etkinlik organizasyonunun gerçekleşmesini sağlayan Eğitim Teknolojileri Derneği üyelerimiz Bahadır YILDIZ, Başak ATAĞ. Hasan KARA, İhsan AYDOĞDU, Neslihan ER AMUCE, Sezin FİNS ve Yeliz YILDIRIM TÜLÜKAŞ’a çok teşekkür ederiz.v

16 views0 comments

Recent Posts

See All

Eğitim Teknolojileri Derneği

 Esentepe Mah. Ecza Sok. No: 4/1 34394 Şişli,  İstanbul
Tel  : +90 212 970 21 82
Fax : +90 212 970 21 82

 

Sosyal Medya Hesaplarımız

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • LinkedIn Social Icon

Bültenimize Üye Olun

 Eğitim Teknolojileri Derneği'nin faaliyetlerinden haberdar olmak için bültenimize kayıt olabilirsiniz. 

© 2019 Eğitim Teknolojileri Derneği